Proffessionaalne autode kiletamine

Kiletame teie auto olenemata mudelist. Auto kiletamisel on mitmeid eeliseid värvimise ees. Kui värvimine on tihti kallis ja värv kulub kiirelt, siis kile on vastupidav ning odavam, kui tegu on individuaalsete soovidega. Näiteks auto ühte värvi värvimise hind on ikkagi kallim, kui auto kiletamise hind. Seetõttu soovitavad ka eksperdid auto kiletamist, eriti meie põhjamaises kliimas.

Kuidas kujuneb auto kiletamise hind?

Auto kiletamise hind kujuneb eelkõige auto pindala järgi. Mida suurem auto, seda kulukam on kiletamisteenus. Samuti mõjutab hinda tööde keerukus - ehk olenevalt erinevate detailide ligipääsetavust jms. Et saada individuaalne pakkumine, kasutage kontaktivormi.

Kas kiletama peab iga aasta?

Ei. Autokile on reeglina vastupidav ning kui keegi just võtmega kriipima ei lähe, peaks autokile keskmiselt vastu pidama vähemalt 3-4 aastat ilma ühegi probleemita.


Kuidas kujuneb auto kiletamise hind?Auto kiletamise hind kujuneb eelkõige auto pindala järgi. Mida suurem auto, seda kulukam on kiletamisteenus. Samuti mõjutab hinda tööde keerukus - ehk olenevalt erinevate detailide ligipääsetavust jms. Et saada individuaalne pakkumine, kasutage kontaktivormi.

Klaaside Toonimine

Pakume klaaside toonimise teenust nii Tartus kui ka Tallinnas. Klaaside toonimine on auto kiletamise kõrval ka meie põhitegevus. Toonime kõiksugu klaasitüüpe ja autosid. Teeme ka eritellimusi ning suuremaid kobartellimusi.

Kuidas kujuneb klaaside toonimise hind?Klaaside toonimise hind kujuneb eelkõige klaasi pinnast, kui palju aknaid on vaja toonida ning tooni tumedusest.

Küsige hinnapakkumist

Kirjutage meile kui teil on erisoove või täpsustust vajavaid küsimusi